Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Goranin - Oferty wynajmu budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Goranin

Goranin,wielkopolskie

17 000 zł1 150 m² 14,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowa lub produkcyjna w Goraninie, powiat koniński. Powierzchnia hali 1150 m2, posadzka bezpyłowa, wysokość netto 4,5 m. Hala nowa wybudowana w 2024. W tej samej bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Obornicka

Poznań(Goranin + 40 km)

46 000 zł1 760 m² 26,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam obiekt magazynowo-biurowy o pow. 1760m2 w tym pom biurowe 80m2 ( I ptr) i socjalne o pow. 80m2(parter), wys. hali 6,5m ogrzewana, posadzka bezpyłowa, c.o. nadmuchowe- gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala z parkingiem Kostrzyn

Kostrzyn(Goranin + 20 km)

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu czterech ostatnich hal, każda o pow. ok. 800 m2, zlokalizowanych w nowo powstałym kompleksie hal (rok budowy maj 2025 r.) położonych w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kazimierza Odnowiciela

Pobiedziska(Goranin + 15 km)

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu do wynajmu lokal usługowy, handlowy czy to biurowy o powierzchni 170 m2 położony na podwyższonym parterze w kamienicy w centrum Pobiedzisk. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Luboń

Stary Luboń,Luboń(Goranin + 43 km)

38 893 zł1 655 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 100 m²

Polecamy na wynajem nowoczesne powierzchnie produkcyjne lub magazynowe w Luboniu k/poznania Inwestycja oddana do użytkowania. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Strzygi

Strzygi(Goranin + 46 km)

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia obiekt magazynowy 600 m2 (12 45) idealny na magazyn, centrum przeładunkowe, działalność rolniczą lub produkcję. Atutem jest doskonały dojazd i lokalizacja tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zaniemyśl

Zaniemyśl(Goranin + 41 km)

9 800 zł700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 700m2, wraz z dwiema bramami wjazdowymi. Tren wokół hali utwardzony (kostka) ogrodzony i monitorowany. Wewnątrz oświetlenie sztuczne. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Rgielska

Wągrowiec(Goranin + 44 km)

6 512 zł296 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia blisko obwodnicy Szybki dojazd do centrum Wągrowiec, ul. Rgielska Przedmiotem oferty jest hala o łacznej pow.296m 2 , wysokość 2,6m-4,5m, 1 brama wjazdowa o szer. 5,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Gądki

Gądki(Goranin + 35 km)

7 622 €2 382 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn klasy A o powierzchni 2 382 m2. Do magazynu przynależy komfortowa duża powierzchnia biurowa 400mkw. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Roosevelta

Arkuszewo,Gniezno(Goranin + 11 km)

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Dostępne też mniejsze hale (pow. 55m2, 67m2, 70m2, 78m2, 120m2) w cenie 18zł/m2 netto oraz lokale użytkowe (pow. 10m2, 18m2, 30m2, 32m2, 40m2, 42m2, 64m2, 65m2). Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Luboń

Żabikowo,Luboń(Goranin + 43 km)

113 975 zł4 850 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia moduł magazynowo-produkcyjny o powierzchni 4 850 m w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij